Druga odsłona turnieju Nocne Granie na Orliku w Skokach o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wojciecha Cibaila odbyła się w nocy z 3 na 4 sierpnia.

Oficjalnie turniej otworzył Wojciech Cibail Burmistrz Miasta i Gminy Skoki, powitał wszystkie drużyny i życzył miłej i bezpiecznej zabawy na skockim obiekcie. Natomiast w imieniu organizatora – Klubu Sportowego KS 1932 Potrzanowo Marcin Reszelski podziękował Burmistrzowi za wsparcie inicjatywy w imieniu wszystkich uczestników.

Oto jak Marcin Reszelski relacjonuje przebieg nocnych zmagań piłkarskich na skockim Orliku:

W tegorocznej edycji Nocnego Grania wzięło udział łącznie około 130 zawodników, czyli 13 drużyn podzielonych na trzy grupy. Z każdej grupy do ćwierćfinałów bezpośrednio awansowały dwa zespoły z pierwszych miejsc, a zespoły z trzecich miejsc grały między sobą mecze barażowe, które miały wyłonić dwie brakujące ekipy w ćwierćfinałach. Cale zawody trwały od 18:00 do 4:00 czyli prawie 10 godzin.

Podczas całego turnieju muzycznie rozgrzewał uczestników DJ Marek Zawadzki.

A oto lista zespołów biorących udział:

Coco Jumbo Czupito

SK Galaxy
MKS Morgi
Coco Jumbo Czupito

O 4 nad ranem wręczono statuetki i nagrody dla:
– Arkadius Skoki – l miejsce
– CWNI Arkadius – ll miejsce