Tym oto tytułem w środę 18 września w Restauracji MORAŚ uhonorowano ponad 70 osób, wolontariuszy, sponsorów oraz osoby szczególnie pomocne przy organizacji 7. Biegu Podkowy.

Tegoroczna edycja Biegu Podkowy odbyła się 1 września. Ponad 500 osób wzięło udział w sportowej rywalizacji, to jest w biegach dzieci oraz w biegu głównym.
O wydarzeniach tych pisaliśmy już w artykułach:

Zawsze relacjonując tego typu wydarzenia podkreślamy, że nie odbyłyby się one bez zaangażowania sztabu ludzi, pracy wolontariuszy, a w tym roku także szerokiego grona sponsorów, dzięki których mogliśmy poszerzyć i wzbogacić nasze wydarzenie.

Mamy nadzieję, że nasi sponsorzy – lokalne firmy, którzy pokryli koszty części wydatków związanych z organizacją biegu lub przekazali zwoje usługi jako nagrody, łącznie w kwocie blisko 30 tysięcy złotych będą postrzegani jako dobra marka kojarząca się ze wspieraniem sportu i pozytywnymi emocjami co sprawi że zyskają nowych klientów.
Wśród darczyńców znalazły się także sąsiednie samorządy oraz osoby prywatne

Oto lista naszych sponsorów:

1. Piotr Janka MAL-BUD Budownictwo sp. kom. ze Skoków, ul. Akacjowa 30
  2. Odnowa Modlibowscy spółka Jawna ze Skoków, ul. Rogozińska 5
  3. Bartłomiej Sękowski BUDOCOMPLEX ze Skoków, ul. Antoniewska 16B/3
  4. Marcin Lach ARBO_MAR Wycinka i Pielęgnacja Drzew Ogrodowych Owczegłowy 2/2 koło Rogoźna
  5. Leszek Podraza PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE z Lechlina 21B
  6. Marcin Podraza Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LK TRADE z Łosińca 37
  7. Józef Szymczak Total-Farm z Roszkowa 9F
  8. Iwona i Krzysztof Migasiewiczowie KIM2 Inwestycje spółka z zoo w Skokach, ul. Poznańska 3
  9. Franciszek Bober Firma Usługowo-Handlowa w Skokach, ul. Okrężna 8
  10. Rafał Kruczek P.H.U. Raf-CAR Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Skokach, ul. Parkowa 17A
  11. Unicorn Architecture Sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Jana Rymarkiewicza 5, Sp.  z o.o.
  12. EKO-BUD Deminiak z Potrzanowa, ul. Skocka 46A
  13. Mateusz Podraza MAT-POL z Przysieki 6/6 koło Wągrowca
  14. P.P.H. Lemar Sp. z o.o. Potrzanowo, ul. Skocka 54
  15. Tadeusz Kopała Zakład Instalacji Sanitarnych – Bliżyce 5
  16. Restauracja MORAŚ w Skokach przy ul. Kościelna
  17. FIZJO ACTIVE Marika Budnik ze Skoków
  18. Biuro Podróży Marietta Berent z Łosińca
  19. Weranda Home ze Sławicy
  20. Marciniak-Transport Przewozy Pasażerskie ze Skoków
  21. Restauracja Szczypta Natury w Skokach ze Skoków
  22. Maratończyk Pomiar Czasu Maciej Łucyk i Karolina Stefaniak
  23. Restauracja Karczma Kołodziej ze Skoków
  24. Gościniec Winnica ze Sławicy
  25. Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów DAMBRO – Rakojady 8
  26. Soft99 Garage ul. Wierzbięcice 2A, 61-568 Poznań
  27. Kajaki u Henia – Sławomira Heinrychowskiego
  28. Firma DACH BUD z Wągrowca
  29. Agencja Ubezpieczeniową SEGETIA ze Skoków,
  30. Kosmetologia Profesjonalna Jolanta Dawidziak – Kłos Salon kosmetologii profesjonalnej w Skokach
  31. Anders Studio gabinet kosmetyczny ze Skoków
  32. LEWIATAN SKOKI ul. Akacjowa 1 w Skokach
  33. ELMAR Michał Czerniachowski
  34. Dorken Membranes Polska
  35. Wojciech Cibail Burmistrz Miasta i Gminy Skoki
  36. Gmina Czerwonak
  37. Miasto i Gmina Murowana Goślina

Szerzej o naszych sponsorach pisaliśmy w artykułach:

A oto lista naszych wolontariuszy, instytucji oraz osób szczególnie zasłużonych przy organizacji tegorocznych zawodów:

• Komisariat Policji w Skokach oraz Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu.
  • Barbara i Andrzej Surdykowie oraz uczniowie i harcerze ze Szkoły Podstawowej w Skokach: Zuzanna i Zofia Olejniczak, Maria Szymczak, Albert Czajkowski, Juliusz Wrzesiński, Dawid i Bartek Andersom, Radosław Serba, Cyprian Makowski, Jeremiasz Burzyński, Józef Patelski, Kamil Laube, Franciszek Rosik, Adam Łączyński i Tymoteusz Płażalski.
  • pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Skoki: Kamila Fredrych, Alicja Witt, Jagoda Jung – Kaźmierczak, Monika Wiertel, Nataliya Marchenko, Agata Ruta, Hubert Matuszak, Grzegorz Szajer i Łukasz Ogórkiewicz.
  • radni Rady Miejskiej Gminy Skoki: Małgorzata Mizgajska, Marzena Wyleżała, Krzysztof Kędziora i Filip Kujawa.
  • pozostali wolontariusze zaangażowani w organizację startu/mety: Artur i Szymon Cibailowie, Monika Wysocka, Roman Kozłowski, Anna Golińska, Hanna Kramer, Małgorzata Wojciechowska, Franciszek Bednarek, Julia i Sławomir Patyccy, Justyna Kędziora.
  • rowerzyści: Maciej Tadeusz, Grzegorz Gawroński, Roman Kerger, Jakub Jabłkowski oraz Krzysztof Matuszak.
  • Szczególna pomoc organizacyjno-merytoryczna: Dominik Sierszchuła, Arkadiusz Bednarek, Wojciech Grabiński, Emanuela Adamczyk, Piotr Kaczmarek, Piotr Radziński i Dariusz Lipczyński oraz Biblioteka Publiczna w Skokach.

Wszystkich Przyjaciół Sportu w Gminie Skoki w Restauracji MORAŚ uhonorowali Burmistrz Miast i Gminy Skoki Wojciech Cibail oraz Dyrektor Biegu Podkowy Karolina Stefaniak dziękując wszystkim za pomoc oraz żywiąc nadzieję na dalszą współpracę.

Zdjęcia ze spotkania Hubert Matuszak: