Uroczyste ślubowanie nauczycieli mianowanych

1

Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej” – tymi słowami ślubowały nauczycielki, które otrzymały w środę, 21 sierpnia, akty nadania awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego miała miejsce w Urzędzie Miasta i Gminy Skoki. Aktu tego dokonał burmistrz Wojciech Cibail, który życzył nowo mianowanym nauczycielom, aby ich awans stał się źródłem osobistej satysfakcji, umocnieniem pozycji zawodowej oraz motywacją do dalszego rozwoju.

Awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego otrzymały: Paulina Mączyńska – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach – nauczyciel języka angielskiego, Katarzyna Stachowiak – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Katarzyna Rutkowska – Przedszkole Samorządowe im. Kubusia Puchatka w Skokach – nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Wszystkim nowym nauczycielom mianowanym składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym.