Święto Policji

43

We wtorek 23 lipca 2024 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 105. rocznicy powstania Policji Państwowej. W obchodach Policyjnego Święta uczestniczyły władze samorządowe z terenu powiatu, a także przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z komendą powiatową.

Obecny na uroczystości burmistrz Wojciech Cibail złożył na ręce Komendanta Powiatowej Policji w Wągrowcu insp. Macieja Kusza najlepsze życzenia dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych oraz słowa uznania za trudną i niebezpieczną pracę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego mieszkańcom Gminy Skoki.

W trakcie wydarzenia wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia.