Wielkie świętowanie już w najbliższy weekend

35

Dni Miasta i Gminy Skoki coraz bliżej. Przez trzy dni mieszkańcy oraz sympatycy naszej gminy mogą liczyć na wiele atrakcji muzycznych, ale to nie wszystko. Uczestnicy będą mogli wziąć udział między innymi w festiwalu Food Trucków, kolorowej zabawie z proszkami HOLI, czy spróbować swoich sił w turnieju strzeleckim. Gwiazdami wydarzenia będą Liber i InoRos oraz zespół Mejk.

Wspólnie świętowanie rozpoczniemy wieczorem w piątek, 19 lipca. Tego dnia spotkamy się na targowisku. Drugiego i trzeciego dnia (20 i 21 lipca) centrum wydarzeń przeniesie się na Rynek. Program Dni Miasta i Gminy Skoki wygląda następująco:

Dzień 1, targowisko, od godz. 20:00

Zapewniamy imprezę dla młodzieżowców.
Zagrają dla Was: DJ BARTI, DJ DEEJU, DJ JEDRAS, DJ MYLO. Gwiazdą wieczoru będzie: DJ QUIZ

Ponadto: festiwal Food Trucków, lasery, kolorowa zabawa z proszkami HOLI, saksofon show – Sławomir Heinrychowski, Piana Party

Dzień 2 – 20 lipca/sobota, plac Powstańców Wlkp.

Zapewniamy zabawę nieco wcześniej urodzonym. Będzie koncertowo-biesiadnie

7:00 – Turniej wędkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki – zapisy pod numerem 506 201 188

14:30 – Turniej strzelecki z okazji Dni Miasta i Gminy Skoki – strzelnica przy ul. Parkowej
18:00 Wesoła Biesiada – muzyka śląska
19:30 Karol i Roma – muzyka cygańska
21:00 Justyna i Dario – muzyka włoska
22:00 Wędrowne gitary – przeboje z dawnych lat

Ponadto: dmuchańce, strefa gastro, stoiska handlowe

Dzień 3 – 21 lipca/niedziela, plac Powstańców Wlkp.

Zapewniamy prezentacje lokalnych artystów, kabaret i koncerty dla każdego, kto lubi dobrą zabawę.

10:00 – Masza święta w intencji mieszkańców Gminy Skoki, Parafia pw. św. Mikołaja w Skokach

16:30 Orkiestra Dęta OSP w Skokach, pokaz w wykonaniu mażoretek
17:00 Grupa Artystyczna Skoczki
17:30 Emerycki Zespół Śpiewaczy Harfa
18:00 Skoczki Street Beat
18:30 Robert Korólczyk Stand-up
20:00 Liber i InoRos
21:30 Mejk

Ponadto: animacje, dmuchańce, strefa gastro, stoiska handlowe

W związku z organizacją Dni Miasta i Gminy Skoki prosimy o nieustawianie aut na terenie placu Powstańców Wlkp. od 20.07. godz. 8:00 plac będzie wyłączony do 22.07. godz. 5:00 oraz

o nieustawianie aut na terenie placu Strażackiego od 21.07. godz. 14:00 plac będzie wyłączony do 22.07. godz. 5:00.