Konkursy na dyrektorów placówek oświatowych ogłoszone

49

Burmistrz Miasta i Gminy Skoki zaprasza zainteresowanych kandydatów do udziału w konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza Skokach oraz dyrektora Przedszkola Samorządowego im. Kubusia Puchatka w Skokach, których organem prowadzącym jest Gmina Skoki.

Oferty należy złożyć w zamkniętych kopertach z podanym adresem do korespondencji i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora…” w terminie do 29 lipca 2024 roku.

Szczegółowe informacje są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta i Gminy Skoki.

Zarządzenie nr 123/2024 Burmistrza Miasta i Gminy Skoki w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach oraz dyrektora Przedszkola Samorządowego im. Kubusia Puchatka w Skokach (PDF, 520 KB)