Umowy na modernizację dachów podpisane

239

Okres wakacyjny i przerwy od nauki wykorzystamy na modernizację budynków szkoły w Pawłowie Skockim i przedszkola w Łosińcu. Formalności z wykonawcami dopełnił burmistrz Wojciech Cibail. Prace rozpoczną się w najbliższych dniach.

Zakres robót zadania Modernizacja budynku szkoły w Pawłowie Skockim obejmuje między innymi:

• Rozbiórkę pokrycia dachu z dachówki ceramicznej, łatania połaci wraz z orynnowaniem

• Przemurowanie trzonów kominowych

• Wzmocnienie elementów konstrukcyjnych więźby dachowej

• Odgrzybienie i impregnacja elementów konstrukcyjnych więźby dachowej

•  Montaż nowej dachówki ceramicznej na membranie dachowej, kontrłatach i łatach wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem.

• Ocieplenie elewacji budynku- kontynuacja,

• Wywóz i utylizacja gruzu / odpadów.

Wykonawcą inwestycji będzie P.W. LK TRADE Marcin Podraza.  Koszty tej inwestycji zamknie się w kwocie 229 535,68 złotych.

Zakres prac Modernizacji budynku Przedszkola w Łosińcu obejmuje między:

•  Rozbiórkę pokrycia dachu z dachówki ceramicznej, łatania połaci wraz z orynnowaniem

• Przemurowanie trzonów kominowych

• Wzmocnienie elementów konstrukcyjnych więźby dachowej

• Odgrzybienie i impregnacja elementów konstrukcyjnych więźby dachowej

• Montaż nowej dachówki ceramicznej na membranie dachowej, kontrłatach i łatach wraz  z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem i instalacją odgromową

•  Zamontowanie zespolonej stolarki okiennej PCV (3 szt.) wraz z drzwiami stalowymi zewnętrznymi do kotłowni

Wykonawcą inwestycji będzie KlimHouseBud Waldemar Podraza. Całkowity koszt robót wyniesie 249 000,01 zł.

Obie inwestycje zostaną zrealizowane ze środków własnych gminy. Prace w Pawłowie Skockim i Łosińcu planuje się zakończyć w ciągu 70 dni od przekazania placu budowy.