W ostatnią sobotę września już po raz trzeci żegnaliśmy lato z przytupem na ZUMBA MARATONIE w Skokach. Była to iście taneczna uczta nie tylko dla skockich zumbowiczek, lecz także dla wielu innych grup zumbowych, które przyjechały do Skoków ze swymi instruktorami.

W tym roku na naszej scenie gościli niezwykli instruktorzy, pełni pozytywnej energii: Angelika Sober, Marietta Kiszka, Marita Piechowiak, Joanna Łodyga oraz nasz jedyny męski pierwiastek Krzysztof Nowak.

Ktoś by pomyślał – jak to możliwe? Tańczyć 3 godziny w tak szybkim tempie i to bez żadnej przerwy? Lekko oczywiście nie było, lecz przy tym ogromie endorfin oraz chwilach pełnych śmiechu taki MARATON to naprawdę czysta przyjemność.

Największą nagrodą dla instruktorów był okrzyk uczestniczek na zakończenie imprezy: „Mało, mało…” Kiedy nasza taneczna załoga opadała z sił czekał na nią stolik ze słodkim poczęstunkiem, kawą i lemoniadą, który przygotowała grupa zumbowiczek ze Skoków.

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestniczek oraz dla naszych kochanych instruktorów ZUMBA FITNESS! Byliście niesamowici! Odliczamy dni do kolejnego MARATONU! Do zobaczenia za rok! Podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skokach za współfinansowanie wydarzenia.

Beata Druciarek
zdjęcia Żaneta Student