Zatrudnimy informatyka – może to praca właśnie dla Ciebie

43

Urząd Miasta i Gminy Skoki poszukuje informatyka. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku. Wyłoniony w drodze naboru pracownik otrzyma umowę o pracę na pełen etat.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się m.in.: administracją stacjami roboczymi (konfiguracją, instalacją systemów operacyjnych i programów użytkowych, diagnozowaniem i usuwaniem usterek), wdrażaniem nowych rozwiązań i systemów w tym systemów bezpieczeństwa, realizowaniem projektów związanych z elektronicznym usprawnianiem funkcjonowania urzędu i obsługi interesantów.

Szczegółowe informacje dotyczące wymagań stawianych kandydatom na tym stanowisku oraz zakresu wykonywanych zadań, a także wymaganych dokumentów, znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Skoki.

Komplet dokumentów aplikacyjnych należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – INFORMATYK”, w Urzędzie Miasta i Gminy Skoki, ul. Wincentego Ciastowicza 11, 62-085 Skoki.

Dokumenty aplikacyjne powinny być własnoręcznie podpisane i złożone osobiście lub doręczone do Urzędu w inny sposób w terminie do 16 września 2024 roku.

Dodatkowych informacji związanych z naborem udziela Sekretarz Gminy Skoki pod numerem telefonu 61 8925 800.

Dołącz do naszego zespołu!