Andrzej Surdyk nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Skokach

4

29 sierpnia 2024 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Skoki miała miejsce uroczystość powierzenia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach Andrzejowi Surdykowi. Burmistrz Wojciech Cibail złożył nowemu dyrektorowi serdeczne życzenia wielu sukcesów w podejmowanych inicjatywach oraz trafnych decyzji w zarządzaniu. Wyraził również nadzieję na owocną współpracę z pracownikami, uczniami, rodzicami oraz organem prowadzącym, a także życzył mu wielu sił i energii do działania.

Przypomnijmy, że 8 sierpnia 2024 roku odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Skokach. Po przeprowadzeniu procedury konkursowej, członkowie komisji wskazali właśnie Andrzeja Surdyka jako kandydata na stanowisko dyrektora.

Nowy dyrektor Andrzej Surdyk dotychczas pracował jako nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, edukacji dla bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej w Skokach. Wychowawca wielu pokoleń dzieci i młodzieży. Współzałożyciel i drużynowy 7. Skockiej Drużyny Harcerskiej im. Generała S. Sosabowskiego. Od lat organizuje letni wypoczynek dla dzieci, zimowiska oraz biwaki. Regularnie uczestniczy w harcerskich rajdach i festiwalach, angażując młodzież w różnorodne formy aktywności. Jest również promotorem regionalizmu, autorem Questu o Skokach, członkiem skockiego Koła Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego oraz współorganizatorem jarmarku bożonarodzeniowego.

Serdeczne gratulacje i życzenia powodzenia!