Konkurs na dyrektora szkoły podstawowej w Skokach rozstrzygnięty

253

W czwartek, 8 sierpnia w Urzędzie Miasta i Gminy Skoki odbył się konkurs w celu wyłonienia kandydata na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach. Do konkursu w wyznaczonym terminie zostały złożone dwie oferty. Przeprowadzona procedura konkursowa pozwoliła członkom komisji wybrać kandydata na dyrektora szkoły, którym został Andrzej Surdyk.

Komisja konkursowa po wysłuchaniu koncepcji funkcjonowania i rozwoju Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach przedstawionych przez kandydatów oraz ich odpowiedzi na zadane pytania przeprowadziła tajne głosowanie, w którym jeden z kandydatów Andrzej Surdyk uzyskał bezwzględną większość głosów i to właśnie jego osobę komisja konkursowa rekomendowała burmistrzowi na kandydata na dyrektora. Burmistrz Wojciech Cibail 9 sierpnia zatwierdził rozstrzygnięty konkurs.

Panu Andrzejowi Surdykowi serdecznie gratulujemy wygranego konkursu.