7. Bieg Podkowy już niebawem

29

W czwartek, 4 lipca w gabinecie Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Wojciecha Cibaila odbyło się spotkanie w sprawie organizacji 7. edycji BIEGU PODKOWY 1 września w Skokach, będącego jednym z najważniejszych sportowych wydarzeń w naszej gminie.

Do zawodów dwa miesiące, dla organizatorów to bardzo wytężony czas pracy.

Spotkanie dyrektora biegu Karoliny Stefaniak oraz zaangażowanych w jego organizację, biegaczy, członków Sport Team Skoki: Moniki Lehmann, Filipa Kujawy i Dominika Sierszchuła dotyczyło ostatecznego kształtu tegorocznej edycji.

W tym roku zawodnicy którzy do nas przyjadą otrzymają bogate pakiety startowe oraz nagrody.

Jesteśmy na etapie poszukiwania partnerów i sponsorów, firm które pomogą nam wzbogacić nasz skocki bieg.

O szczegółach informujemy na bieżąco w mediach społecznościowych na stronie Bieg Podkowy do której polubienia zachęcamy.
Wydarzenia ma także swoją stronę internetową https://bieg-podkowy.pl/

Przypomnijmy, Bieg Podkowy to bieg uliczny, ulicami Skoków na dystansie 5 i 10 km oraz wyścig chodziarzy NW, a poprzedzają go Biegi Dzieci.

Zachęcamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu.

Jeśli chcesz wesprzeć nas organizacyjnie lub finansowo w zamian za promocję Twojej marki na lokalnym rynku to dzwoń: 691 726 319